У співпраці та за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду

Ветеранам війни, родинам та членам сімей загиблих ветеранів надається знижка - 15%

Постраждалим від війни, війсковим та їх родинам надається знижка - 10%

Групи швидкого реагування

       Групи швидкого реагування є структурним підрозділом фізичної охорони . До складу Груп швидкого реагування ( ГШР ) входять найбільш кваліфіковані співробітники, що мають досвід служби в спецпідрозділах силових структур.

      Основними завданнями ГШР є виїзд на об'єкти і блокування об'єкта охорони у разі надходження тривожного сигналу , а також підтримка стаціонарних постів фізичної охорони .

      Крім охорони об'єктів , які уклали договори з ТОВ ВКФ Аквілон , наші групи реагують на сигнали тривоги передані нашими партнерами. Серед них Венбест  , Явір 2000 , Комсервіс та інші.

  Співробітники охорони екіпіруються балончиками зі сльозогінним газом, особистою зброєю , дозволеними спецзасобами , а також засобами надійного радіозв'язку . Всі автомобілі обладнані спецсигналами і GPS моніторингом .

     Черговий оператор здійснює координацію дій Груп швидкого реагування і відповідає за своєчасне реагування на зміни оперативної обстановки . Функціонує єдина інформаційна мережа, що дозволяє черговому оператору своєчасно отримувати з об'єктів оперативні дані про тривожну ситуацію на об'єкті.

    Наша організація тісно співпрацює з органами внутрішніх справ України в Київській обл. Працівники нашої фірми входять до складу цивільного формування з охорони громадського порядку « РОМАКС », яке діє на добровільних засадах .

    Основним завданням формування є : надання допомоги органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки,  сприяння правоохоронним органам , органам виконавчої влади; участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху; боротьба з правопорушеннями неповнолітніх,  надання невідкладної допомоги потерпілим від нещасних випадків або правопорушень .За фінансової підтримки Українського ветеранського фонду по програмі Варто, в рамках проєкту Підвищення рівня безпеки у Васильківській територіальній громаді, протягом 5 місяців було залучено 71 новий клієнт