У співпраці та за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду

Ветеранам війни, родинам та членам сімей загиблих ветеранів надається знижка - 15%

Постраждалим від війни, війсковим та їх родинам надається знижка - 10%

Відеоспостереження

Відеоспостереження сьогодні є одним з основних елементів будь-якої сучасної системи безпеки.

Якщо на вашому підприємстві відбуваються крадіжки або у вашому магазині немає виручки, встановіть систему відеоспостереження і переконайтеся, що гроші, витрачені на установку, повернуться до вас найближчим часом. Окрім цього система допоможе вам у виявленні та ідентифікації порушника у випадках несанкціонованого проникнення на об'єкт.

Перевагою сучасного відеоспостереження є видалений перегляд відео (зі звуком) з вашого об'єкта. Перебуваючи в іншому місті чи навіть в іншій країні, за тисячі кілометрів, ви завжди будите знати, що відбувається на вашому об'єкті. При цьому зображення можна переглянути не тільки на ПК але і на мобільному телефоні.

Вирішивши встановити систему відеоспостереження, зверніть особливу увагу:

-          на вибір обладнання - це основа, яка визначає якість зображення і стійкість роботи всієї системи;

-          на наявність і повноту післягарантійного обслуговування, щоб не опинитися один на один з поломками і збоями в роботі відеоспостереження після закінчення гарантійного терміну;

-          на наявність оперативної технічної підтримки після включення системи в роботу.

 Співробітники компанії допоможуть вам спроектувати, підібрати обладнання та виконати монтаж будь-яких систем відеоспостереження. Маючи більше ніж 20 років досвіду роботи в охоронній сфері, ми можемо гарантувати, що звернувшись до нас, ви отримаєте максимально ефективну систему при мінімальних витратах, а також повне гарантійне та після гарантійне обслуговування. Як правило, замовнику пропонується декілька варіантів, різних за функціональними можливостями і ціною, з яких ви зможете обрати відповідну для вас систему.

Системи відеоспостереження, це програмно-апаратний комплекс, призначений для організації відеоконтролю, як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах.

Основні завдання, які вирішуються за допомогою відеоспостереження:

-          візуальний контроль ситуації на охоронюваному об'єкті - надає інформацію на пост спостереження на мультиекран або на віддалений ПК.

-          можливість організації безперервної відеозапису з об’єкту на цифровий відеореєстратор або комп'ютерну систему - дозволяє документально підтвердити факт порушення й надає можливість для проведення ефективного аналізу кожної ситуації;

-          виконання функцій охоронної сигналізації при використанні детекторів руху відеокамер або зовнішніх охоронних датчиків і інформованість оператора системи про виникнення тривоги в контрольованій зоні за допомогою світлового або звукового сигналу оповіщення. При цьому спрацьовування детектора руху може автоматично активувати відеозапис для повної реєстрації нестандартно ситуації.

Будь-яка система відеоспостереження складається з відеокамер і пристроїв обробки і запису відео та звуку. У якості пристроїв запису використовують як цифрові відеореєстратори (DVR), так і звичайні комп'ютери з платою відеозахоплення. Серед переваг відеореєстраторів можна виділити наступне: повністю закінчений прилад з операційною системою (LINUX), функції квадратора (мультиплексора), відеодетектора руху, відеомагнітофона і т.д. Також сучасні відеореєстратори забезпечені мережевим або модемним інтерфейсом, що дозволяє передавати відеодані по мережах Internet. Встановлюючи DVR ви уникаєте таких неприємних моментів, як регулярне обслуговування ПК, зависання WINDOWS, необхідності постійного оновлення антивірусних програм. DVR відмінно підходять для систем в яких використовується до 16 камер. На відміну від DVR, системи побудовані на базі персональних комп'ютерів має більш широкий діапазон функціональних можливостей, високу продуктивність і ємкість архівів, і звичний для користувачів ПК інтерфейс. У ПК можна встановити кілька плат відеозахвату, тим самим збільшуючи кількість камер в системі. В каталозі обладнання ви зможете ознайомиться із зовнішнім виглядом і описом деяких найпопулярніших DVR і відеокамер. Також на вкладці статті можна прочитати статтю про підбір камер і DVR для конкретного об'єкта.

 При виборі системи відеоспостереження подумайте про те, що якісна і надійна система не може коштує дешево (безкоштовний сир тільки в мишоловці). Заощадивши гроші на системі, ви втратите більше на обслуговування і на заміну камер, коли зрозумієте, що їх якість вас не влаштовує. Тому необхідно знайти компроміс між ціною і якістю.

Якщо у вас виникли питання по встановлення або обслуговування систем відеоспостереження - звертайтеся до нас в офіс


За фінансової підтримки Українського ветеранського фонду по програмі Варто, в рамках проєкту Підвищення рівня безпеки у Васильківській територіальній громаді, протягом 5 місяців було залучено 71 новий клієнт