У співпраці та за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду

Ветеранам війни, родинам та членам сімей загиблих ветеранів надається знижка - 15%

Постраждалим від війни, війсковим та їх родинам надається знижка - 10%

Вогнезахисна обробка конструкцій

 

Для спостереження за системами пожежної автоматики використовується централізований пульт пожежного спостереження «Тірас», на базі програмного забезпечення «Мост-П», (сертифікат UA1.016.0125476-10. Від 07.10.10). Передача сигналів «Пожежа» і «Несправність» від суб'єктів господарської діяльності до ЦППС, здійснюється по каналах: телефон, GSM і GPRS зв'язку. Далі сигнал "Пожежа", в автоматичному режимі передається в МНС України.

В пожежні підрозділи міст і районів тривожне повідомлення «Пожежа» передаються за допомогою телефонного та мобільного зв'язку.

Для здійснення цього виду господарської діяльності в штаті компанії є:

    інженер-програміст;
    чотири диспетчера пульта пожежного спостереження;

Приміщення пульта пожежного спостереження оснащене всім необхідним для роботи з прийому тривожних повідомлень, їх обробці, і прийняття невідкладних заходів, а саме:

    оповістити господарюючий орган про отримане повідомлення;
    продублювати отриманий сигнал по телефонній лінії в оперативно-диспетчерську службу ГПО МНС;
    вжити заходів по виклику чергового електромонтера охоронно-пожежної сигналізації для усунення несправностей в роботі пожежної автоматики об'єктів.

На пульті відображається детальна інформація про події, що відбуваються на об'єкті (час, номер шлейфу, найменування приміщення).

Укладаючи договір з ТОВ ВКФ «Аквілон» Ви можете бути впевнені, що пожежна сигналізація на вашому об'єкті завжди буде справна і кількість помилкових спрацювань буде зведено до мінімуму. Також буде проводиться регулярна перевірка та обслуговування. А у випадку, (не дай бог), пожежі будуть вжиті всі необхідні заходи для швидкої локалізації та гасіння

З усіх питань з пожежного спостереження та обслуговування пожежної сигналізації звертайтеся до нас в офіс.

 

 


За фінансової підтримки Українського ветеранського фонду по програмі Варто, в рамках проєкту Підвищення рівня безпеки у Васильківській територіальній громаді, протягом 5 місяців було залучено 71 новий клієнт