АКВIЛОН
25 років в сфері безпеки Головна Відео онлайн Контакти

Охоронна сигналізація

Ще 10 років тому охоронна сигналізація в приватних будинках і квартирах була малодоступною. На жаль, більшість людей і сьогодні вважають, що сигналізація в їхньому будинку або квартирі їм не доступна!
Зателефонуйте до нас в офіс, і Ви дізнаєтеся, що час не стоїть на місці і зараз кожен може встановити сигналізацію і захистити своє майно від крадіжки, а нашими цінами Ви будете приємно здивовані!
Співробітники нашої компанії допоможуть Вам спроектувати і встановити охоронну сигналізацію будь-якої складності, а також провести гарантійне та після гарантійне обслуговування.
Ми маємо великий досвід монтажу сигналізації в приміщеннях після ремонту, тому звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що Ваш унікальний ремонт не буде пошкоджений! У своїй роботі ми використовуємо, як провідні, так і бездротові системи провідних виробників представлених на ринку України та мають сертифікат відповідності.
Також у м.Василькові та Васильківському районі надаємо послуги з оренди апаратури. Ви запитаєте, для чого? - Все дуже просто, Ви збираєтеся у відпустку або тривале відрядження на 2-3 тижні і боїтеся залишити своє майно, тоді ми встановлюємо Вам своє обладнання і виводимо сигнал на пульт, а після Вашого повернення знімаємо прилади.

Сучасна охоронна сигналізація складається з декількох електронних систем:
Контрольна панель (Мозок всієї системи)
Клавіатура
Датчики охоронні (датчик руху, розбиття скла, відкриття)
Датчики техногенні (затоплення, витоку газу)
Комуннікатор (пристрій оповіщення)

Сьогодні на ринку Україні є безліч різноманітних охоронних систем. Як правильно зробити вибір? По перше потрібно вирішити чи буде сигнал про події на об'єкті передаватися на пульт централізованої охорони (пультова охорона), або це буде автономна сигналізація, від цього залежить який тип контрольної панелі Вам потрібен. У першому випадки тип встановлюваного приладу залежить від пультового обладнання фірми яка буде Вас охороняти. У другому випадки можна встановити будь-яку підходящу Вам, по функціональним можливостям, надійності, ціною.
Наступне питання, буде система дротова або бездротова? В провідний системі від кожного приладу (датчика, клавіатури, сирени) до контрольної панелі потрібно протягнути сигнальний провід, тому дуже важливо щоб рішення про встановлення сигналізації було прийнято до ремонту у приміщенні. А якщо ремонт вже зроблений? Тоді для Вас підходить бездротова система! Тут не потрібно ніяких проводів, сигнал від датчиків передається за допомогою радіосигналу. Але бездротові системи мають ряд недоліків: обмежений радіус проходження радіо сигналу, періодична заміна батарей (в середньому раз на рік), дорожнеча (бездротові датчики гарної якості коштують в 4-5 разів дорожче дротових). Тому якщо Ви поки не збираєтеся встановлювати сигналізацію, але почали робити ремонт, прокладете сигнальні дроти в будь-якому випадки, в майбутньому це допоможе Вам заощадити пристойну суму!

Також можна використовувати комбіновані системи, де частина приладів дротових, а частина бездротових.
На сторінці обладнання Ви зможете побачити зовнішній вигляд і короткий опис контрольних панелей і клавіатур різних виробників і вибрати відповідну Вам.


Назад