У співпраці та за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду

Ветеранам війни, родинам та членам сімей загиблих ветеранів надається знижка - 15%

Постраждалим від війни, війсковим та їх родинам надається знижка - 10%

Охоронна сигналізація

 

      

       Сьогодні на ринку України є безліч різноманітних охоронних систем. Як правильно зробити вибір?


       Спочатку потрібно вирішити, це буде автономна сигналізація, де всі події передаються на мобільний пристрій власника і власник сам реагує на тривоги, чи це буде пультова охорона,  де сигнал про події на об'єкті передаються  на пульт централізованої охорони, з виїздом на об’єкт груп швидкого реагування. Від цього залежить  тип контрольної панелі.  У першому випадку  можливо  встановити будь-яке обладнання, що влаштовує Вас за функціональними можливостями, надійністю, ціною. В іншому випадку, тип встановлюваного обладнання  краще погодити з  фірмою, з якою Ви заключаєте договір на реагування.


     Наступне питання, буде система провідна чи безпровідна? В провідній системі від кожного приладу (датчика, клавіатури, сирени) до контрольної панелі потрібно протягнути сигнальний провід, тому дуже важливо, щоб рішення про встановлення сигналізації було прийнято до ремонту в приміщенні. А якщо ремонт вже зроблений? Тоді для Вас підходить безпровідна система! Тут не потрібно ніяких проводів, сигнал від датчиків передається за допомогою радіосигналу. Але бездротові системи мають ряд недоліків: обмежений радіус проходження радіо сигналу, періодична заміна батарейок (в середньому раз на рік), ціна (безпровідні датчики хорошої якості коштують в 2-3 рази дорожче провідних), можливість заглушити сигнал від датчика. Тому якщо Ви поки не збираєтеся встановлювати сигналізацію, але почали робити ремонт, прокладіть сигнальні дроти в будь-якому випадку, в майбутньому це допоможе Вам зекономити кошти!
        Також можна використовувати комбіновані системи, де частина приладів дротових, а частина бездротових.


        На сьогоднішній день, всі сучасні системи мають можливість дистанційного керування зі смартфона.


     Співробітники нашої компанії допоможуть Вам спроектувати і встановити охоронну сигналізацію будь-якої складності, а також провести гарантійне і післягарантійне обслуговування.

     На сторінці обладнення  Ви зможете побачити зовнішній вигляд і короткий опис контрольних панелей і клавіатур різних виробників і вибрати відповідну Вам.
     Ми маємо великий досвід монтажу сигналізацій в приміщеннях після ремонту, отже звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що Ваш унікальний ремонт не буде пошкоджений!

     У своїй роботі ми використовуємо як провідні, так і безпровідні системи всіх провідних виробників охоронного обладнання, представлених на ринку України і що мають  сертифікат відповідності.


За фінансової підтримки Українського ветеранського фонду по програмі Варто, в рамках проєкту Підвищення рівня безпеки у Васильківській територіальній громаді, протягом 5 місяців було залучено 71 новий клієнт