У співпраці та за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду

Ветеранам війни, родинам та членам сімей загиблих ветеранів надається знижка - 15%

Постраждалим від війни, війсковим та їх родинам надається знижка - 10%

Пожежна сигналізація

На сьогоднішній день ми можемо надати весь спектр послуг пов'язаних з пожежною сигналізацією. Співробітники компанії спроектують, змонтують, виведуть сигнал «Пожежа» і «Несправність» на пульт централізованого спостереження та нададуть допомогу в отриманні позитивного результату в органах Держпожнагляду для об'єктів будь-якої складності.

 

ТОВ ВКФ «Аквілон» укладає договори на обслуговування та спостереження за системами пожежної автоматики змонтованими не тільки співробітниками фірми, а й іншими організаціями, що мають на це ліцензію. Також виконує ремонт і модернізацію пожежної сигналізації будь-якої складності, приводячи її у відповідність до вимог ДБН.

 

Сучасна пожежна сигналізація складається з кількох компонентів:

ПКП-це електронний прилад який відстежує стан пожежних датчиків і будь зміну в стані датчика показує за допомогою приладів оповіщення.

Датчики і сповіщувачі - бувають різних типів: димові (спрацьовують при виявленні диму), теплові (спрацьовують на тепло), комбіновані (спрацьовують при виявленні диму або тепла), ручні. Всі типи датчиків можуть бути як дротяними, так і бездротовими.

Прилади оповіщення - це світло-звукові пристрої, що забезпечують візуальне і звукове сповіщення про пожежу, а також вказують на шляхи евакуації.

Комунікатор - це пристрій для передачі сигналу «Пожежа» і «Несправність» на пульт централізованого спостереження.

(Зовнішній вигляд і короткий опис приладів можна побачити на вкладці обладнання.)

Місця установки приладів, кількість і тип датчиків строго регламентується нормами ДБН, і повинно відповідати проектній документації на пожежну сигналізацію даного об'єкта. Фірма, що займається монтажем, повинна мати ліцензію на проведення монтажних робот, на об'єктах даного класу складності.

При не виконанні даних умов ви не отримаєте позитивного результату в органах Держпожнагляду і не зможете ввести об'єкт в експлуатацію.


За фінансової підтримки Українського ветеранського фонду по програмі Варто, в рамках проєкту Підвищення рівня безпеки у Васильківській територіальній громаді, протягом 5 місяців було залучено 71 новий клієнт