У співпраці та за фінансової підтримки Українського ветеранського фонду

Ветеранам війни, родинам та членам сімей загиблих ветеранів надається знижка - 15%

Постраждалим від війни, війсковим та їх родинам надається знижка - 10%

Проектування

Оснащення об'єкта пожежною сигналізацією здійснюється у кілька етапів. Першим кроком у встановленні сигналізації є проектування.

ТОВ ВКФ "Аквілон" вже багато років займається установкою і проектуванням систем пожежної сигналізації. Ці види робіт вимагають обов'язкового ліцензування, і нашою організацією ОТРИМАНА ліцензія МНС на проектування та виконання монтажних робіт, а також для проведення технічного обслуговування і спостереження за станом пожежної сигналізації за допомогою пульта централізованого спостереження

Наш досвід дозволяє гарантувати правильність виконання проектних робіт та отримання позитивного експертного висновку в органах Держпожнагляду.

За цим проектом можуть виконувати роботи будь-які організації, які мають на це відповідну ліцензію. Проектні роботи виконуємо на об'єктах розташованих на всій території Україні

Проектування пожежної сигналізації здійснюється індивідуально для кожного об'єкта, але на основі вимог НАПБ, ДБН, з урахуванням вимог ПВЕ (правила встановлення електрообладнання), ГОСТів і ДСТУ. Проектування пожежної сигналізації починається з вивчення об'єкта. Професійний інженер виїжджає на огляд об'єкта, оцінює розміри, планування, особливості конструкцій і т.д., щоб визначити обсяг робіт і необхідне обладнання. Далі можна починати складати проект пожежної сигналізації і готувати документацію, необхідну для здачі об'єкта в експлуатацію.

Проект пожежної сигналізації являє собою схему системи, що складається з приладів виявлення (датчиків, або сповіщувачів), приладів оповіщення (звукова сирена, транслятор мовних повідомлень), обладнання прийому та обробки інформації (контрольна панель, контрольно-приймальні прилади).

Ми розробимо проект, проведемо кваліфікований монтаж пожежної сигналізації, виведемо сигнал на пульт централізованого спостереження та укладемо договір на технічне обслуговування пожежної сигналізації.

 


За фінансової підтримки Українського ветеранського фонду по програмі Варто, в рамках проєкту Підвищення рівня безпеки у Васильківській територіальній громаді, протягом 5 місяців було залучено 71 новий клієнт