АКВIЛОН
25 років в сфері безпеки Головна Відео онлайн Контакти
Пожежна сигналізація
Пожежне спостереження
Пультова охорона
Охоронна сигналізація
Відеоспостереження
Контроль доступу
Фізична охорона
об'єктів
Пультова охорона.
Монтаж охоронної та пожежної сигналізації, контроль доступу, відеоспостереження.

        Компанія " Аквілон" вже більше 25 років є активним учасником ринку безпеки в Україні .

        Основним напрямом діяльності компанії є пультова охорона у м Василькові , смт. Борова, с. Іванковичі, с. Гвоздів , смт Глеваха , смт Калинівка та інших населених пунктах у Васильківському , Обухівському , Фастівському районі , а також пожежне спостереження на об'єктах у Київській області.

        Наша компанія завоювала довіру більше 700 постійних клієнтів і постійно розширює район прийнятих на охорону об'єктів . (Карта) .

         За допомогою одного з найсучасніших пультів в Україні наші оператори приймають не тільки сигнал тривоги з об'єкта, а й точне місце проникнення на об'єкт, що допомагає групам швидкого реагування більш якісно обстежити об'єкт і орієнтуватися на місцевості. Також пульт дозволяє автоматично оповіщати господаря про зняття - постановки об'єкта на охорону, ким поставлений на охорону , відсутність 220 В, температура на об'єкті, і т.д.

       До складу компанії входять 6 екіпажів швидкого реагування, які несуть цілодобове чергування , і завжди готові прийти Вам на допомогу !!!!

       Ще одним напрямком діяльності компанії є проектування та монтаж пожежної та охоронної сигналізації , систем відеоспостереження та контролю доступу

        Висококваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть Вам вибрати обладнання , спроектувати, змонтувати і ввести в експлуатацію (з пакетом усіх необхідних документів ) будь-які системи безпеки 

  •  від найпростіших ( в однокімнатній квартирі ) до систем розумного будинку ( для котеджу ) , з управлінням по GSM , GPRS, телефону або Інтернету
  •  від невеликого офісу до промислових підприємств, з кількістю співробітників понад тисячу осіб.


       Ми працюємо з обладнанням всіх торгових марок сертифікованих в Україні . Серед них обладнання українських виробників:

  •     СБИ
  •     Тірас
  •     AJAX
  •     ITV

       А також імпортного виробництва:

  •   Satel
  •  Jablotron
  •  Visonik
  •  Pima

      Співробітники компанії постійно відслідковують ринок в пошуку новинок в області систем безпеки. Будь-яке нове обладнання проходить випробування в нашому технічному відділі для визначення його сильних і слабких сторін , і тільки після цього пропонується замовнику .

 

Ми завжди раді ВАМ допомогти!
 


Назад